close
تبلیغات در اینترنت
آغاز ثبت نام آزمون کاردانی به کارشناسی ناپیوسته سال 95 از 11 خرداد
سایت دانش آموزان قره چپق

سخن بزرگان :

جدید ترین مطالب
آخرین مطالب سایت
تبلیغات در سایت تبلیغات در سایت تبليغات در سایت تبليغات در سایت

آغاز ثبت نام آزمون کاردانی به کارشناسی

ناپیوسته سال 95 از 11 خرداد 

آزاد و دولتی

 

سخنگوی سازمان سنجش آموزش کشور با اشاره به برگزاری آزمون کاردانی به کارشناسی ناپیوسته سال 95 در 22 مرداد ماه، گفت: ثبت‌نام و انتخاب رشته در این آزمون از روز سه‌شنبه 11 خرداد آغاز و در روز سه‌شنبه 18 خرداد پایان می‌پذیرد.

حسین توکلی سخنگوی سازمان سنجش آموزش کشور در گفت‌وگو با خبرنگار گروه دانشگاه خبرگزاری فارس، اظهار داشت: اطلاعیه سازمان سنجش آموزش کشور، درباره تاریخ ثبت‌نام و انتخاب رشته آزمون کاردانی به کارشناسی ناپیوسته سال 95 در روز دوشنبه سوم خرداد بر روی سایت این سازمان قرار می‌گیرد و در نشریه پیک سنجش روز دوشنبه سوم خرداد نیز منتشر می‌شود.

وی افزود: ثبت‌نام برای شرکت در آزمون کاردانی به کارشناسی ناپیوسته سال 95 منحصراً از طریق شبکه اینترنتی سازمان سنجش آموزش کشور، از روز سه‌شنبه 11 خرداد 95 آغاز و در روز سه‌شنبه 18 خرداد 95 پایان می‌پذیرد.

توکلی خاطرنشان کرد: اطلاعیه تکمیلی برای ثبت‌نام از روز دوشنبه 10 خرداد بر روی سایت سازمان سنجش آموزش کشور، قرار می‌گیرد و در نشریه پیک سنجش روز مذکور نیز منتشر می‌شود. دفترچه راهنمای ثبت‌نام همزمان با آغاز ثبت‌نام در روز سه‌شنبه 11 خرداد 95 بر روی سایت سازمان سنجش آموزش کشور، قرار می‌گیرد.

سخنگوی سازمان سنجش آموزش کشور، اظهار داشت: پذیرش در برخی از رشته‌های این آزمون صرفاً بر اساس سوابق تحصیلی (بدون آزمون) صورت می‌پذیرد که اطلاعات کامل آن در دفترچه راهنمای ثبت‌نام درج خواهد شد. آزمون کاردانی به کارشناسی ناپیوسته در رشته‌هایی که پذیرش در آن با آزمون است، در بعدازظهر جمعه 22 مرداد ماه در حوزه‌های امتحانی مربوط برگزار می‌شود.

منبع:خبرگزاری فارس