close
تبلیغات در اینترنت
از صدای ایران به صدای آمریکا
سایت دانش آموزان قره چپق

سخن بزرگان :

جدید ترین مطالب
آخرین مطالب سایت
تبلیغات در سایت تبلیغات در سایت تبليغات در سایت تبليغات در سایت

از صدای ایران به صدای آمریکا

از صدای ایران به صدای آمریکا

با توجه به سیل اتهام های صدای آمریکا به قاری قــرآن مطرح کشوری وبین المللی ، رسانه فرهـــنگی و مذهـــــبی یارگمنام قصد دارد تا در این پست صدای ایران را به گــــوش همگان برساند . لــــطفا در این مطــــلب با ما همراه باشید .

صدای آمریکا که در اختیار سیستم های ضد انقلابی خارجی می باشد با متهم کردن افراد خاص همیشه سعی در آبرو بری از انقلاب اسلامی داشته است . اختلاف های قومیتی ؛ اختلاف های مذهبی ، درگیری سیاسیون ، پرونده های فساد مسئولین ، خبر هایی از اختلاص سران ، زیر سوال بردن رهبری و خانواده ایشان و ... از اعمالیست که صدای آمریکا انجام می دهد تا بتواند ملت ایران و دیگر ایرانیان مقیم خارج از کشور را از انقلاب اسلامی نا امید کند.
اما صدای آمریکا بسیار بی آبرو تر از آن است که بخواهد انقلاب اسلامی را زیر سوال ببرد. صدای آمریکا فارسی تا کنون با دروغ های بزرگی که در کمترین زمان ممکن آن ها افشا شده اند بی آبرو شده است . به طوری دروغ می سازند که کمتر کسی باور می کند که این ها همش دروغ باشند . شواهد و مدارکی را رو می کنند که آدم باور نمی شود این ها همه دروغ باشد .
صدای آمریکا پس از این همه دروغ و جو سازی علیه جمهوری اسلامی ایران ، اینبار رکن اصلی اسلام و ایران را نشانه رفت . صدای آمریکا اینبار با اتهام به سعید طوسی از قاریان برتر کشور و محبوب رهبر معظم انقلاب ؛ قرآن را به گونه ای زیر سوال برد . صدای آمریکا با پخش صدا و صحبت با عده ای ناشناس به عنوان متهم دروغی بزرگ تر از آن چه که خودشان فکر میکنند طراحی کرد . دروغی که در کمتر از یک هفته سراسر فضای مجازی را درگیر خودش کرد . این دروغ آن قدر زیبا و بزرگ نشان داده شد که هر کس آن را می دید باور می کرد تمام ماجرای گفته شده در این میان را . چندی پیش بود که سر انجام سعید طوسی با مصاحبه ی خود و اعلام برائت از دشمنان انقلاب اسلامی این اکاذیب را کاملا رد کرد و خواستار محاکمه ی افرادی شد که در این کلیپ ها و شبکه ها آبروی دین و مسلمانان را می برد .
این ها همه مقدمه ای بود تا به حرف اصلی برسیم و صدای ایران را برای شما بگوییم .

صدای آمریکا به ایران

صدای ایران به صدای آمریکا صراحتا و کاملا شفاف بیان می کند که با این دروغ ها نمی توانید اعتماد ما ایرانیان را به انقلاب و قرآن کریم کم کنید . ما برای حفظ این دین و این انقلاب شهید داده ایم . شما در خارج از کشور ما به ما حکم می دهید ؟ شما چه دوستانی هستید که به جای خیر و صلاح ما ضرر و زیان ما را می خواهید ؟ هیچ یک از ما ایرانی ها این اجازه را به هیچ بیگانه ای نمی دهیم که بخواهد با آبروی کشور ما و خدمتگزاران به اسلام و کشور تهمت بزند . شما اگر خیلی مرد هستید به جای ساختن دروغ وضع کشور خودتان را درست کنید . فساد سران و شبکه های شما که دیگر دروغ نیست . کاملا واقعیست . در کشور ما از قدیم یک ضرب المثل وجود دارد که می گن : آنچه که عیان است چه حاجت به بیان است . شما می خواهید با ساختن دروغ های بزرگ و ساختگی ما را به جان هم بیندازید؟ امثال شما کم از ابوسفیان و .. در تاریخ اسلام ندارند . افرادی که سعی داشتند با ساختن دروغ های مختلف اعتماد مسلمانان را بگیرند. اعتقاد ما به قرآن بیش از چیزی است که شما دشمنان این کتاب فکر می کنید . ما از این کتاب الهی معجزه ها دیده ایم . ما از این کتاب الهی حکمت ها و پند ها دیده ایم . در همین کتاب الهی که شما اتهام به قاری اش زده اید گفته شده است : و آن هایی که دروغ می گویند و مکر دارند برای مسلمانان خداوند مکرشان را به سوی خودشان بر می گرداند . حال چه شده است که پس از تکذیب و افشای دروغ شما ساکت شده اید و به لانه های پر از عنکبوت خود رفته اید ؟ باز هم بی آبرو تر از قبل شده اید ؟ کاش قبل از این که دروغ دیگری بسازید به عاقبت آن فکر کنید ... زیرا که جامعه ی قرآنی و ملی ایران همچنان پشت رهبر این مملکت و این انقلاب ایستاده است ...
در آخر این فراز از زیارت عاشورا که شما مصداق همان افرادی هستید که از لعن شدگان تبعیت می کنید را باز گو می کنیم:
اللهم العن اول ظالم ظلم حق محمد و آل محمد و آخر تابع له علی ذالک . اللهم العنهم جمیعا
منبع : رسانه فرهنگی و مذهبی یارگمنام