close
تبلیغات در اینترنت
رئیس اداره ورزش و جوانان بناب: بناب در کلاس‌های آموزشی مشکل آموزش‌دهند
سایت دانش آموزان قره چپق

سخن بزرگان :

جدید ترین مطالب
آخرین مطالب سایت
تبلیغات در سایت تبلیغات در سایت تبليغات در سایت تبليغات در سایت

رئیس اداره ورزش و جوانان بناب: بناب در کلاس‌های آموزشی مشکل آموزش‌دهنده دارد

رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان بناب گفت: با وجود تأکید وزارت ورزش و جوانان بر استفاده از اساتید و نیروهای مجرب در کلاس‌های آموزشی ما مشکل آموزش‌دهنده داریم. به گزارش بناب نیوز، سید محمد یزدانی در جلسه ستاد ساماندهی شئونات فرهنگی و مناسبت‌های مذهبی شهرستان بناب اظهار ...

به گزارش بناب نیوز، سید محمد یزدانی در جلسه ستاد ساماندهی شئونات فرهنگی و مناسبت‌های مذهبی شهرستان بناب اظهار داشت: این اداره برای پرکردن اوقات فراغت دانش‌آموزان و جوانان عزیز مسابقات و برنامه‌های ورزشی در رشته‌های فوتسال، والیبال، شطرنج، فوتبال، تنیس روی‌میز و سایر رشته‌های ورزشی برگزار خواهد کرد.

وی با اشاره به تشکیل و برگزاری کلاس‌های مختلف آموزشی تصریح کرد: رویکرد وزارت ورزش و جوانان استفاده از اساتید و نیروهای مجرب برای حضور در کلاس‌های آموزشی است.

یزدانی افزود: ما مشکل آموزش‌دهنده داریم و تأکید این وزارتخانه بر این است که از اساتید مجرب و کار بلد در کلاس‌های آموزشی استفاده شود.

رئیس اداره ورزش و جوانان بناب با اشاره به برگزاری جشنواره حضرت علی اکبر(ع) که در استان آذربایجان‌شرقی برگزار شد؛ گفت: خوشبختانه در این جشنواره از ۳ جوان بنابی که موفقیت‌هایی را کسب کرده بودند، تجلیل به عمل آمد و این دستاورد خوبی برای شهرستان بود.

یزدانی یادآور شد: در حوزه مسائل اجتماعی اساتیدی که در دوره‌های ویژه شرکت کرده و آموزش دیده‌اند در کلاس‌های آموزشی حاضر شوند.

بنابراین گزارش، علاوه بر هنرجویان و ورزشکاران سازماندهی شده در کلاس‌ها و برنامه‌های اداره ورزش و جوانان بناب با آغاز تعطیلات تابستانی بخش عمده‌ای از جمعیت ۲۵ هزار نفری دانش‌آموزان بنابی تمایل به شرکت در کلاس‌ها و دوره‌های آموزشی و ورزشی این اداره در اوقات فراغت خود خواهند داشت که غیر از امکانات و فضاهای فیزیکی شامل کلاس‌ها، لوازم آموزشی و سالن‌های ورزشی مدیریت و برنامه‌ریزی منسجم و دقیقی را برای در اختیار گذاشتن امکانات، اطمینان از یادگیری هنرجویان و به ویژه تضمین سلامت جسمی و روحی آنها می‌طلبد.

فارس