close
تبلیغات در اینترنت
تاکید دانش آموزان و دانشجویان انقلابی بر تداوم مبارزه با استکبار
سایت دانش آموزان قره چپق

سخن بزرگان :

جدید ترین مطالب
آخرین مطالب سایت
کانال تلگرام سایت تبليغات در سایت تبليغات در سایت تبليغات در سایت

تاکید دانش آموزان و دانشجویان انقلابی بر تداوم مبارزه با استکبار

دانش آموزان و دانش جویان شرکت کننده در مراسم گرامیداشت ۱۳ آبان بر ادامه مبارزه با استکبار جهانی تاکید کردند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر، در سالروز تبعید حضرت امام خمینی به ترکیه، یورش مزدوران طاغوت به تظاهرات اعتراضی دانش آموزان در تهران و به ویژه تسخیر لانه جاسوسی امریکا، دانش آموزان و دانش جویان شرکت کننده در مراسم گرامیداشت روز ملی مبارزه با استکبار جهانی با صدور بیانیه ای بر تداوم راه شهیدان و امام شهیدان در مبارزه با استکبار تاکید کردند.

در سایر شهرهای کشور نیز شرکت کنندگان بیانیه های جداگانه ای قرائت کردند که نکته اصلی و مشترک همه آنها تاکید بر تداوم آرمانهای انقلاب اسلامی و ضرورت بی اعتمادی به وعده های دروغین آمریکا بود.

در تهران، همزمان با قرائت این بیانیه، پرچمهای آمریکا و رژیم صهیونیستی در مقابل لانه جاسوسی به آتش کشیده شد.

مرگ بر آمریکا، مرگ بر اسرائیل، مرگ بر انگلیس و مرگ بر آل سعود اصلی ترین شعار مردم در مراسم 13 آبان سال 1395 بود.

یکی از نکات جالب توجه تظاهرات امسال، وجود پلاکاردهای منسوب به شیعیان یمنی و جنبش انصارالله در دستان دانشجویان بود.


متن بیانیه اعضاء شورای هماهنگی تشکل های دانش آموزی شامل اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان، بسیج دانش آموزی، سازمان دانش آموزی و جمعیت جوانان هلال احمر به مناسبت فرا رسیدن یوم الله 13 آبان 1395:

انقلاب اسلامی ایران ارزش آفرینی های گسترده و ماندگاری را رقم زده است که در میان نسل‌های آتی و همچنین سایر ملت های آزاده جهان، شور و شعوری را آفریده است که به آن ها قدرت خودباوری و عدالت خواهی می‌دهد تا مرعوب هیمنه پوشالی قدرت های استکباری نباشند و برای استقرار عدالت و آزادی در دنیا مبارزه ای هدفمند، منطقی و عاقلانه را در پیش گیرند.
ملت عزیز ایران اسلامی به رهبری حضرت امام خمینی(ره) و استمرار این مسیر نورانی با رهبری حضرت آیت الله خامنه ای(مد ظله العالی) این مسیر مبارک را پیش روی ملت های جهان باز کرده است و امروز نوای مبارزه با استکبار جهانی در سراسر جهان طنین‌انداز شده است.
یوم الله 13 آبان نگینی درخشان در تاریخ استکبارستیزی ملت ایران است که یادآور اتفاقات بزرگ و تاریخ‌سازی است؛ در 13 آبان 1343 رژیم طاغوت با حمایت آمریکای جنایتکار، امام عزیز ما را به جرم اعتراض به قانون کاپیتولاسیون که تجلی روحیه استکباری و خودبرتربینی مستکبرین عالم بود، به ترکیه تبعید کردند.

همین دست نشانده های آمریکا، در 13 آبان 1357 دست به کشتار دانش‌آموزان انقلابی در مقابل دانشگاه تهران زدند و جوی خون به راه انداختند و هزاران جنایت دیگر را آفریدند، اما ملت ایران راه مبارزه به رهبری روحانیت و مرجعیت شیعه را در پیش گرفتند و جوانان انقلابی این ملت، با پیروزی انقلاب اسلامی حماسه دیگری را آفریدند و در 13 آبان 1358، لانه جاسوسی آمریکا را به تسخیر خود درآوردند و انقلاب دوم را رقم زدند.
در 13 آبان 1343، مستکبران عالم امام ما را تبعید کردند و در 13 آبان 1358، جوانان انقلابی ایران اسلامی آمریکا را از این کشور تبعید کردند.


اما اکنون اعضاء شورای هماهنگی تشکل های دانش آموزی شامل اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان، بسیج دانش آموزی، سازمان دانش آموزی و جمعیت جوانان هلال احمر بر این نکات تاکید می کنیم:

1. نسل جدید جوانان ایران اسلامی، همچنان دل در گرو ارزش های انقلابی دارند و روحیه استکبارستیزی و مبارزه با استکبار همچنان در خون جوانان ایران اسلامی در جریان است. لذا فرزندان انقلابیِ حضرت ایت الله خامنه ای (مد ظله العالی)، همچنان این ارزش های ثابت را ارج می نهند و به صراحت اعلام می دارند که روحیه استکبارستیزی از انقلاب اسلامی جدا ناشدنی است و به عنوان اصلی پایدار و رکنی رکین، همچنان تداوم داشته و به یاری خداوند متعال ادامه نیز خواهد داشت.

2. نسل دانش آموز امروز، بیدار و بابصیرت است و فریب و مکر دشمنان انقلاب اسلامی را با روحیه دشمن شناسی و استکبارستیزی، و با تبعیت کامل از حبل متین ولایت فقیه به خود آن ها بازخواهد گرداند و همچنان در دفاع از ارزش های خود، با بصیرت دینی و انقلابی عمل خواهد کرد.

3. جنبش دانش آموزی با تاکید بر روحیه استکبارستیزی خود و پیرو منویات حضرت ایت الله خامنه ای (مدظله العالی)، همچنان ایالات متحده آمریکا و حکومت سالاران آن را مظهر بدعهدی و اتم مصادیق استکبار جهانی می داند و آن ها را پیمان شکن و بدعهد می شناسد لذا اعتماد به ایالات متحده آمریکا، صهیونیسم بین الملل و اقمار فریبکار و خدعه گر آن ، ساده اندیشی است و تکیه و اعتماد بر این دشمنان بشریت، انحراف از خط پاک و نورانی امام خمینی (ره) و مقام معظم رهبری (حفظه الله تعالی) است.

4. به خوبی می دانیم که استکبار جهانی همواره با نقشه های شیطانی خود و با نفوذ در باورها و اندیشه های افراد و در ستیزی که رهبر آگاه انقلاب اسلامی(مد ظله لعالی) از آن به عنوان جنگ نرم و شبیخون فرهنگی یاد کرده اند، درصدد ضربه زدن به انقلاب اسلامی است اما زهی خیال باطل! نسل ما بیدار است و روحیه استکبارستیزی برای همیشه در آن ها جریان دارد و شعار اصلی ملت نیز همچنان مرگ بر آمریکاست.

در پایان اعلام می داریم که شورای هماهنگی تشکل های دانش آموزی کشور بر ارزش های انقلابی و شورآفرین شهدای دانش آموز یوم الله سیزدهم آبان، همچنان پایدار و استوار است و نسل کنونی با همه امکانات الهی و مادی خود از آن دفاع خواهند کرد.

پیروز باد انقلاب اسلامی ایران، نابود باد استکبار جهانی و پاینده باد بیداری و بصیرت انقلابیِ نسل کنونی.

 

منبع نوشته:سایت شبکه خبر