close
تبلیغات در اینترنت
تمدید مهلت ثبت‌نام در پایه‌های هفتم و دهم مدارس شاهد
سایت دانش آموزان قره چپق

سخن بزرگان :

جدید ترین مطالب
آخرین مطالب سایت
تبلیغات در سایت تبلیغات در سایت تبليغات در سایت تبليغات در سایت

تمدید مهلت ثبت‌نام در پایه‌های هفتم و دهم مدارس شاهد

تمدید مهلت ثبت‌نام در پایه‌های هفتم و دهم مدارس شاهد

به گزارش سایت دانش آموزان بناب محمدحسین کفراشی در گفت‌وگو با ایسنا، اظهار کرد: دانش آموزان ورودی پایه هفتم تا 20 تیر و دانش آموزان ورودی پایه دهم تا 25 تیرماه برای ثبت نام فرصت خواهند داشت.

وی افزود: ثبت نام  دانش‌آموزان دوره متوسطه اول و دوم در سامانه اینترنتی سجا از اول تیرماه آغاز شده بود و قرار بود تا 15 روز ادامه داشته باشد که تمدید شد.

مدیرکل امور شاهد و ایثارگران وزارت آموزش و پرورش با بیان اینکه دانش‌آموزان پایه دهم، برگه هدایت تحصیلی خود را  19 تیرماه دریافت می‌کنند گفت: در صورتی که رشته‌ تحصیلی که دانش آموز پیش از این در زمان ثبت نام انتخاب کرده‌، با رشته‌ای که در فرم هدایت تحصیلی آمده مطابقت داشته باشد مشکلی در ثبت‌نام‌ ایجاد نمی‌شود اما اگر این دو مطابقت نداشته باشند، دانش‌آموز باید مجدد به سامانه مراجعه و رشته‌ای که فرم هدایت تحصیلی  انتخاب کرده است را وارد سامانه ثبت‌نام سجا کند.

وی ضمن تاکید اینکه امسال کلیه فرزندان شهدا و جانبازان با هر درصد جانبازی به صورت قطعی ثبت‌نام خواهند شد گفت: هر شهیدی که در بنیاد شهید پرونده داشته و در سیستم ثبت شده باشد به صورت آنلاین ثبت‌نام خواهد شد. پس از آن اولویت با رزمندگان و سپس خانواده درجه 2 آزادگان و ایثارگران خواهد بود. اگر ظرفیت خالی در برخی مناطق باقی مانده باشد اولویت با دانش آموزانی است که در مسابقات قرآن، مسابقات فرهنگی و هنری، ورزشی و ... مقام کسب کرده باشند.

کفراشی تاکید کرد: موظف هستیم فرزندان خانواده ایثارگران را تا ابتدای مهر ماه ثبت‌نام کنیم و یک ظرفیت خالی برای خانواده شهدا تا 20 شهریور نگه می‌داریم و اگر این ظرفیت پر نشد دانش آموزان ذخیره را جایگزین می‌کنیم.

 

انتهای پیام/

برچسب ها ,