close
تبلیغات در اینترنت
سامانه فروش وتوزیع کتب درسی مدارس
سایت دانش آموزان قره چپق

سخن بزرگان :

جدید ترین مطالب
آخرین مطالب سایت
تبلیغات در سایت تبلیغات در سایت تبليغات در سایت تبليغات در سایت

سامانه فروش وتوزیع کتب درسی مدارس

فروش و توزیع کتاب های درسی  دوره پیش دانشگاهی  در کل کشور و  دوره ابتدایی فقط                                     شهر تهران از طریق این سامانه انجام می شود.            

  • فروش و توزیع کتاب های دوره ابتدایی تمامی استان ها (به جز شهر تهران) و کتاب های درسی دوره فنی حرفه ای و کاردانش از طریق مدرسه همانند گذشته انجام می شود.            
  • فروش کتاب های دوره آموزش متوسطه اول (پایه 7و8و9) و دوره آموزش متوسطه دوم (نظری) از طریق کتاب فروشی های مجاز و به صورت حضوری انجام می شود.            
  • به دانش آموزان و اولیاء محترم، اکیداً توصیه می شود برای خرید کتاب های درسی وزارت آموزش و پرورش به هیچ سایتی به جز irtextbook.ir  و irtextbook.com  مراجعه ننمایند.            
  • کتاب فروشی های مجاز برای فروش کتاب های درسی، اجازه                                      راه اندازی وب سایت                                     و دریافت                                      اطلاعات شخصی دانش آموزان                                 را                                      ندارند                                 و                                      در صورت مشاهده، علاوه بر لغو قرارداد آنها، از طریق مراجع قانونی با آنها برخورد خواهد شد.

 

 

محل ورود به سامانه دریافت کتاب