close
تبلیغات در اینترنت
مهلت ثبت‌نام کنکور کاردانی نظام جدید دانشگاه فنی و حرفه‌ای وکاردانش سال93 تمدید شد
سایت دانش آموزان قره چپق

سخن بزرگان :

جدید ترین مطالب
آخرین مطالب سایت
تبلیغات در سایت تبلیغات در سایت تبليغات در سایت تبليغات در سایت

مهلت ثبت‌نام کنکور کاردانی نظام جدید دانشگاه فنی و حرفه‌ای وکاردانش

 

سال93 تمدید شد.

حسین توکلی مشاور عالی رئیس سازمان سنجش آموزش کشور در گفت‌وگو با خبرنگار گروه دانشگاه خبرگزاری فارس، با بیان اینکه ثبت‌نام برای آزمون دوره‌های کاردانی نظام جدید دانشگاه فنی و حرفه‌ای و موسسات آموزش عالی غیرانتفاعی و غیردولتی تا ساعت 24 روز سه شنبه 14 خردادماه تمدید شد، گفت: داوطلبان علاقمند به ثبت نام در دانشگاه‌های فنی حرفه‌ای و موسسات آموزش عالی غیرانتفاعی که تاکنون ثبت‌نام نکردند باید سریع‌تر به سایت سازمان سنجش مراجعه و ثبت‌نام کنند.

وی افزود: تمامی داوطلبان متقاضی ثبت‌نام در این آزمون باید براساس اطلاعیه‌های منتشره این سازمان در فرصت باقی‌مانده به سایت سازمان مراجعه و پس از دریافت دفترچه راهنما از سایت سازمان و مطالعه آن و فراهم کردن مدارک لازم برای ثبت‌نام اقدام کنند.

توکلی تصریح کرد: با توجه به اینکه پرداخت هزینه ثبت‌نام به صورت اینترنتی انجام می‌گیرد لازم است داوطلبان به وسیله کارت‌های عضو شبکه شتاب که پرداخت الکترونیکی آنان فعال است، با مراجعه به سایت سازمان و پرداخت 106 هزار ریال به عنوان وجه ثبت‌نام شرکت در آزمون نسبت به ثبت‌نام خود اقدام کنند. مشاور عالی رئیس سازمان سنجش آموزش کشور خاطرنشان کرد: داوطلبان علاقه‌مند در گزینش رشته‌های تحصیلی موسسات آموزش عالی غیرانتفاعی و غیردولتی باید علاوه بر پرداخت مبلغ ثبت‌نام نسبت به پرداخت مبلغ 29 هزار ریال برای دوره‌های مذکور اقدام کنند.

وی گفت: براساس برنامه زمانی پیش‌بینی شده آزمون دوره کاردانی نظام جدید دانشگاه فنی و حرفه‌ای و موسسات آموزش عالی غیرانتفاعی و غیردولتی 93 در روز جمعه 24 مردادماه برگزار می‌شود.

توکلی خاطرنشان کرد: براساس ضوابط در این آزمون از تعداد 41 کدرشته امتحانی به شرح مندرج در جدولی که در دفترچه راهنما چاپ شده است پذیرش در 25 کدرشته امتحانی از طریق آزمون و پذیرش در 16 کدرشته امتحانی براساس سوابق تحصیلی (بدون آزمون) صورت می پذیرد.

مشاور عالی رئیس سازمان سنجش آموزش کشور در پایان خاطرنشان کرد: داوطلبان متقاضی هر کدرشته امتحانی مذکور اعم از پذیرش با آزمون یا براساس سوابق تحصیلی (بدون آزمون) لازم است در زمان مقرر ثبت‌نام نسبت به ثبت‌نام اقدام کنند.

منبع :خبرگزاری فارس