close
تبلیغات در اینترنت
وضعیت راه اندازی رشته دندان پزشکی در دانشگاه آزاد دشتستان
سایت دانش آموزان قره چپق

سخن بزرگان :

جدید ترین مطالب
آخرین مطالب سایت
تبلیغات در سایت تبلیغات در سایت تبليغات در سایت تبليغات در سایت

وضعیت راه اندازی رشته دندان پزشکی در  دانشگاه آزاد دشتستان

بوشهر-ایرنا- رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد دشتستان گفت: در واحدهای دانشگاه آزاد اسلامی استان بوشهر رشته های حوزه پزشکی و پیراپزشکی وجود ندارد که این موضوع یک خلاء و کمبود اساسی به شمار می رود.

 

مسعود دهدشتی سه شنبه در گفت وگو با ایرنا افزود: رشته های مرتبط با حوزه پزشکی و پیراپزشکی نیاز مبرم مردم منطقه و جوانان مستعد استان می باشد.

وی اظهار داشت: در همین راستا و با پیگیری ها و رایزنی های صورت گرفته با مجموعه دانشگاه علوم پزشکی مرکز، پرونده راه اندازی رشته دندانپزشکی در حوزه پزشکی در دانشگاه آزاد اسلامی دشتستان با معرفی اعضاء هیات علمی تکمیل شده است.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد دشتستان اضافه کرد: پرونده مذکور به مجموعه دانشگاه علوم پزشکی و درمانی مرکز ارسال شده است که در صورت تصویب بزودی شاهد راه اندازی رشته دندانپزشکی دراین دانشگاه خواهیم بود.

دهدشتی گفت: در این واحد دانشگاهی چهار هزارو 318 نفر دانشجو در 40 رشته دانشگاهی در مقاطع کاردانی،کارشناسی و کارشناسی ارشد در رده های علوم انسانی، فنی و مهندسی مشغول به تحصیل هستند.

وی یکی از پایه های علمی دانشگاه را اعضای هیات علمی دانشگاه ذکر کرد و افزود: فعالیت و حضور مستمر 44 عضو هیات علمی در دانشگاه آزاد دشتستان بعنوان یک پشتوانه کیفی و علمی ارزشمندی برای این واحد دانشگاهی به شمار می رود.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد دشتستان همچنین از افزایش 16 عضو دیگر به اعضای هیات علمی این دانشگاه در آینده نزدیک خبر داد.

وی همچنین از افتتاح ساختمان جدید دانشگاه آزاد اسلامی دشتستان به مساحت 23 هزار مترمربع در سالجاری خبر داد و گفت: با آغاز سال تحصیلی در مهرماه شاهد افتتاح و حضور دانشجویان در ساختمان جدید الاحداث دانشگاه آزاد دشتستان خواهیم بود.

7213/1656

 

 

منبع:خبرگزاری جمهوری اسلامی