سایت دانش آموزان قره چپق

سخن بزرگان :

جدید ترین مطالب
آخرین مطالب سایت
کانال تلگرام سایت تبليغات در سایت تبليغات در سایت تبليغات در سایت
کدام دانشگاه‌های آمریکا بیشترین کمک‌هزینه تحصیلی را می‌دهند؟

کدام دانشگاه‌های آمریکا بیشترین کمک‌هزینه تحصیلی را می‌دهند؟

تامین هزینه‌های تحصیل برای دانشجویان محصل در آمریکا یک دغدغه اساسی است و برخی دانشگاه‌ها بیشترین میزان کمک‌هزینه تحصیلی را در این ‌زمینه ارائه می‌کنند.

به گزارش ایسنا به نقل از یو.هرالد، بزرگترین مشکل دانشجویان برآمدن از پس هزینه‌های تحصیل است. در برخی دانشگاه‌های آمریکا میزان ارائه کمک‌هزینه تحصیلی بیشتر از سایر مراکز است که در ادامه پنج دانشگاه پیشرو در این زمینه را معرفی می‌کنیم.

پیام نوروزی رهبر انقلاب به مناسبت آغاز سال 96

رهبر معظم انقلاب اسلامی در پیامی به‌ مناسبت آغاز سال 1396 هجری شمسی، با تبریک ولادت حضرت فاطمه‌ زهرا سال جدید را سال «اقتصاد مقاومتی: تولید-اشتغال» نامگذاری کردند.

روشی برای بهبود سلامت ذهن در سال جدید

روانشناسی به نام لیندا پاپادوپولوس توصیه های روزانه اش را برای ارجحیت قرار دادن سلامت ذهن با ما به اشتراک گذاشته است.

یادگیری زبان انگلیسی و اهمیت آن در کنکور

کارآمدترین توصیه برای یادگیری زبان تقسیم کردن این درس به بخش‌های گرامر، واژگان و ریدینگ است.

چرا پنجره‌های هواپیما دایره‌‌ای شکل هستند؟

شیشه‌های محدب پنجره که فاقد هر گونه نقطه کانونی هستند، قادرند فشار وارده را توزیع کرده و احتمال ترک خوردگی و یا شکستگی شیشه را به حداقل برسانند.

رونمایی از ورژن دوم سایت دانش آموزان قره چپق

سلام,همانطور که مشاهده میکنید امروز سایت دانش آموزان قره چپق لباسی نو بر تن کرد و ظاهری جدید همراه با امکاناتی نو را شامل شد. این قالب نیز مانند قالب قبلی سایت توسط آقای عاشور کمی طراحی و پیاده سازی شده است. استفاده از طراحی های نو و کد نویسی های به روز از ویژگی های قالب هایی است که توسط آقای عاشور کمی طراحی شده است. این نسخه از قالب سایت هم همانند سری اول سایت به صورت واکنش گرا (Responsive) طراحی و اجرا شده است. نسخه های موبایل و تبلت ها بهینه تر پیاده سازی شده است و سعی شده مشکلات سری قبل در آن بهبود یابد. مانند قبل با نظرات و پیشنهادات خود ما را از مشکلات سایت با خبر کنید.

با تشکر

یافته‎های جدید محققان امریکایی دربارۀ فواید فیزیکی نماز

بر اساس یک پژوهش جدید در امریکا اگر حرکات فیزیکیِ موجود در نماز به شکل درست انجام شوند، نقش سازنده‎ای در تقویت کمر و مفاصل فرد خواهند داشت.